Smyrna S

Smyrna çizgisinin S tasarımına sahip olan Smyrna S modeli kavisli geniş tasarımı ile bulunduğu ortama canlılık getiriyor. Dış görünümde Smyrna S veya Vision S olarak iki farklı tasarımı ve yüksek kavisli cam ile muhteşem bir görsel şölen oluşturuyor. Tüm S modellerde daha uzun projeler yapılabilir. Dayanıklılık ve estetiğin birleştiği Smyrna S modeli içindeki ürünü hijyenik ve insan sağlığına uygun koruyacak şekilde tasarlanmıştır. 4 farklı modeli ile (12, 16, 18 ve 24) ve özel yapım Smyrna Vision bankosu ile kombine edilebilme ya da tek başına teşhir vitrini olarak kullanılabilme özelliği bulunmaktadır. Küvetleri geleneksel paslanmaz çelik veya Vision modelde şeffaf ve renkli aydınlatmalı seçebilirsiniz. Talep ve projeleriniz istinaden sabit ayak, tekerlek veya kilitli tekerlek seçeceği ürün dahilindedir. Dondurma, Artisan Gelato, Çubuk dondurma, Pasta, Çikolata ve Pralin reyonu olarak üretilebilir.

Teknik Özellikler

  Smyrna Vision S 45 Dondurma Smyrna Vision S 45 Pasta
Uzunluk(mm) - -
Derinlik(mm) 1137 1137
Yükseklik(mm) 1320 1320
Ağırlık(Net kg. - Brüt kg.) 346kg-416kg 346kg-416kg
Küvet Kapasitesi 14x5 lt / 9x7 lt. ---
Kompresör Gücü 782+700W 780W
Soğutucu Gaz Cinsi R404a R134a
Soğutma Kapasitesi -15/-20 C
5/-4 F
+4/+8 C
+39/+46 F
Güç 220V/1/50-60Hz 220V/1/50-60Hz
Kompresör Tipi Hermetic Hermetic
Soğutma Kapasitesi Forced Air Ventilated Forced Air Ventilated
Defroz Otomatik Otomatik
Defroz Tipi Sıcak Gaz + Rezistans Rezistans

Mühendislik

Sevel Ar-Ge departmanının geliştirdiği yüksek soğutma performansı saglayan özel sistemi ile üretilmiştir. Sevel reyonlarının özel defrost sistemi reyonlarda daha kısa ve daha efektif defrost sağlar böylece soğutma kapasitesi sürekliliği ve elektrik tasarrufu sağlanır. +32° C ve 60% nem ortamında -22° C’ye kadar ulaşabilir.

İzolasyon

Her reyon için özel üretilen yekpare poliüretan kasası ile soğutma kaybını engeller. Güçlü izolasyonu ile yüksek sıcaklığı olan ortamlarda dayanıklıdır ve maksimum enerji tasarrufu sağlar. Çift kat tam ısıtmalı ön ve yan camları sayesinde camlarda buğulanma yaşanmaz.

Sürdürülebilirlik

Dayanıklı yapısı ile tanınan Sevel reyonları uzun yıllar sürdürülebilir bir kullanım sağlar. Mühendisliği sayesinde kompresör arıza yapsa bile servis gelene kadar ürünleri korumaya devam eder.

Renk ve Kişiselleştirme

Özel Mix sistemimiz sayesinde dünya standartlarındaki kartelalardaki tüm renkler metalik, mat veya sedef olarak ön ve yan panellere uygulanabilir. Logo ve isim tasarımınızı reyon uzerine çizdirebilirsiniz. Vision modellerde on kısımda renkli LED aydınlatma yapılabilir.

Smyrna S Resim Gallerisi

İletişim