Smyrna Long

Smyrna modellerinin devamı olan Smyrna Long modeli ayni anda 30 çeşit sunumu ile Türkiye’nin en büyük dondurma reyonu. Standart olarak Semi-Hermetik ve Hermetik olarak iki kompresör ile gelmektedir. Ultra güçlü soğutma performansı ve benzersiz izolasyon tasarımı ile 5. günde bile dondurmalar içinden hiç çıkarılmadan ilk günkü tazeliğini koruyablir (test edildi ve kanıtlandı.) Çift kat ısıtmalı camları sayesinde camlarda buğulanma yaşanmaz. Tercihe göre 5 litre küvetler ile 30’lu veya 7 litre küvetler ile 24’lü reyon boyuna küvetler dahil olarak gelir. Arka bölümünde pleksi veya perde seçebilirsiniz.İçinde ürünü hijyenik ve insan sağlığına uygun koruyacak sekilde tasarlanmıştır. Küvetleri geleneksel paslanmaz çelik veya Vision modelde şeffaf ve renkli aydınlatmalı seçebilirsiniz. Talep ve projeleriniz istinaden sabit ayak, tekerlek veya kilitli tekerlek seçeceği ürün dahilindedir. Dondurma, Artisan Gelato, Çubuk dondurma, Pasta, Çikolata ve waffle reyonu olarak üretilebilir.

Mühendislik

Sevel Ar-Ge departmanının geliştirdiği yüksek soğutma performansı saglayan özel sistemi ile üretilmiştir. Sevel reyonlarının özel defrost sistemi reyonlarda daha kısa ve daha efektif defrost sağlar böylece soğutma kapasitesi sürekliliği ve elektrik tasarrufu sağlanır. +32° C ve 60% nem ortamında -22° C’ye kadar ulaşabilir.

İzolasyon

Her reyon için özel üretilen yekpare poliüretan kasası ile soğutma kaybını engeller. Güçlü izolasyonu ile yüksek sıcaklığı olan ortamlarda dayanıklıdır ve maksimum enerji tasarrufu sağlar. Çift kat tam ısıtmalı ön ve yan camları sayesinde camlarda buğulanma yaşanmaz.

Sürdürülebilirlik

Dayanıklı yapısı ile tanınan Sevel reyonları uzun yıllar sürdürülebilir bir kullanım sağlar. Mühendisliği sayesinde kompresör arıza yapsa bile servis gelene kadar ürünleri korumaya devam eder.

Renk ve Kişiselleştirme

Özel Mix sistemimiz sayesinde dünya standartlarındaki kartelalardaki tüm renkler metalik, mat veya sedef olarak ön ve yan panellere uygulanabilir. Logo ve isim tasarımınızı reyon uzerine çizdirebilirsiniz. Vision modellerde on kısımda renkli LED aydınlatma yapılabilir.

Smyrna Long Resim Gallerisi

İletişim