Karya S

Karya S’in uzun kavisli gövdesi ve 30 derece eğimli ön cam tasarımı geniş alanlarda muhteşem bir görsel oluşturuyor. Tüm S modellerde daha uzun projeler yapılabilir. Eloksal kaplama alüminyum ön panelleri sıcak havayı kolayca dışarı atarak dolabın ömrünü rakiplerinden daha fazla uzatması için tasarlandı. İçinde bulunan gıda ürününü hijyenik ve insan sağlığına uygun koruyacak şekilde tasarlanmıştır. Tercihe göre 5 litre küvetli ise 11 tane veya 7 litre küvetli ise 7 tane küvet dahil olarak gelir. Talep ve projeleriniz istinaden sabit ayak, tekerlek veya kilitli tekerlek seçeceği ürün dahilindedir. Dondurma, Artisan Gelato, Çubuk dondurma, Pasta, Çikolata ve waffle reyonu olarak üretilebilir.

Teknik Özellikler

  KARYA S 30 Dondurma KARYA S 30 Pasta
Uzunluk(mm) - -
Derinlik(mm) 1185 1185
Yükseklik(mm) 1370 1370
Ağırlık(Net kg. - Brüt kg.) 346kg. / 416kg. 346kg. / 416kg.
Küvet Kapasitesi 11x5 lt. / 7x7 lt. -
Kompresör Gücü 1400 W 580 W
Soğutucu Gaz Cinsi R404a R134a
Soğutma Kapasitesi -18 / -22 C +4 / +8 C
Güç 220/1/50-60Hz 220/1/50-60Hz
Kompresör Tipi Hermetic Hermetic
Soğutma Kapasitesi Forced Air / Ventilated Forced Air / Ventilated
Defroz Automatic Automatic
Defroz Tipi Hot Gas + Resistance Resistance

Mühendislik

Sevel Ar-Ge departmanının geliştirdiği yüksek soğutma performansı saglayan özel sistemi ile üretilmiştir. Sevel reyonlarının özel defrost sistemi reyonlarda daha kısa ve daha efektif defrost sağlar böylece soğutma kapasitesi sürekliliği ve elektrik tasarrufu sağlanır. +32° C ve 60% nem ortamında -22° C’ye kadar ulaşabilir.

İzolasyon

Her reyon için özel üretilen yekpare poliüretan kasası ile soğutma kaybını engeller. Güçlü izolasyonu ile yüksek sıcaklığı olan ortamlarda dayanıklıdır ve maksimum enerji tasarrufu sağlar. Çift kat tam ısıtmalı ön ve yan camları sayesinde camlarda buğulanma yaşanmaz.

Sürdürülebilirlik

Dayanıklı yapısı ile tanınan Sevel reyonları uzun yıllar sürdürülebilir bir kullanım sağlar. Mühendisliği sayesinde kompresör arıza yapsa bile servis gelene kadar ürünleri korumaya devam eder.

Renk ve Kişiselleştirme

Özel Mix sistemimiz sayesinde dünya standartlarındaki kartelalardaki tüm renkler metalik, mat veya sedef olarak ön ve yan panellere uygulanabilir. Logo ve isim tasarımınızı reyon uzerine çizdirebilirsiniz. Vision modellerde on kısımda renkli LED aydınlatma yapılabilir.

Karya S Resim Gallerisi

İletişim