Dondurma Dolabı Smyrna Vision S

 

Dondurma Dolabı Smyrna Vision S

Taze tatlar ve tadına doyulmaz anlar büyük bir emek hazırlanıyor. Öncelikle usta eller tarafından yapılıyor, sonrasında taze tatları koruması bize kalıyor. Sevel soğutma dolapları olarak 1949 yılından itibaren büyük bir özveri ile özellikle pasta dolabı ve dondurma dolabı alanında sizlere hizmet veriyoruz. Bu hizmetimizden oldukça mutluyuz…

 

Dondurma Dolabı Modelleri

Dondurma dolabı alanında aradığınız pek çok özelliği bulabileceğiniz soğutma dolabı seçeneklerimiz ile hizmet vermekteyiz. Mühendislik ve tasarımın son teknoloji ile birleştiği ürünlerimizi inceleyerek kendinize ve/veya pastanenize en uygun soğutma dolabı modelini seçebilirsiniz. Smyrna Vision S modelini merak ettiyseniz, yazının devamını okuyabilirsiniz.

 

 

Smyrna Vision S Dondurma Dolabı Özellikleri

Geniş ön camları sayesinde sınıfının en geniş sunum alanlı vitrinlerinden biri olan Smyrna Vision S ile dondurmalarınız daha estetik görünür. Görüş açısı arttırıldığı için dondurmalarınız iştah açıcı bir özelliğe bürünür. Çift kat ithal camları full ısıtmalıdır bu sayede camlarınız buğulanmaz.  

 

Smyrna Vision S Dondurma Dolabı Seçenekleri

Dondurma, pasta, çikolata ve pralin sunumu için uygun seçenekleri bulunmaktadır. Aynı zamanda dondurma dolabı kullanacağınız alana uygun bir şekilde boy seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Smyrna Vision S 12’li, 16’lı, 18’li 20’li ve 24’lü seçenekleri ile size kullanım kolaylığı sunar.

Pastanenize ya da kullanacağınız mekana uygun tüm RAL renklerine ek olarak özel renkler ve ahşap renkleri de tercih edebilirsiniz.

 

Smyrna Vision S Dondurma Dolabı Teknik Özellikler

1137 mm derinlikte ve 1320 mm yüksekliğindedir. 346 kg ile 416 kg arasındadır. Küvet kapasitesi 14x5 lt - 9x7 lt arasında değişmektedir. Kompresor gücü 782-700 W arasındadır. Kompresor tipi hermetic, soğutma kapasitesi forced air vantilated özelliğindedir. Soğutma kapasitesi ise -15/-20 C 5/-4 F arasındadır.

 

  

sms almak istiyorum.
e-posta almak istiyorum.
Bize Ulaşın