Dondurma Dolabı Troy Sport

Dondurma Dolabı Troy Sport

 

Birbirinden lezzetli dondurma çeşitleri Sevel soğutma dolapları ile birleşiyor. Böylece ortaya iştah açan, kışın en soğuk gününde bile bir top tatmak isteyeceğimiz taze dondurmalar çıkıyor. Usta eller tarafından hazırlanan dondurmalar Sevel soğutma dolapları mühendisliği ile korunurken aynı zamanda uzman tasarımcılar tarafından hazırlanan dolap tasarımları ile lezzetini koruyor.

 

Dondurma Dolabı Modelleri

 

Her mekana uygun boyut ve model seçeneği bulabileceğiniz Sevel soğutma dolapları içerisinde Troy Sport özellikleri ile dikkat çekiyor. Kullanışlı tasarımı ile dondurma dolapları modelleri arasında göze çarpıyor. Troy Spor dondurma vitrini ile hem dondurmalarınızı yaz kış taze tutabilir hem de sunum şıklığından faydalanarak müşterilerinizin dikkatini ve beğenisini üzerinize çekebilirsiniz.

Troy Sport Dondurma Dolabı Özellikleri

 

Spor bir dondurma vitrini arıyorsanız Troy Sport tam olarak size göre! Modern tasarımını dolabın ön ve yan kısımlarına yansıtması sayesinde mükemmel bir görünüm elde edebilirsiniz. Özel dizaynı sayesinde sürgü kapakları ile kullanım kolaylığı yaşatır. Ön camları çift kat ve tam ısıtmalı olduğu için buğulanma yapmaz.  

 

Troy Sport Dondurma Dolabı Seçenekleri

 

Troy Sport dondurma vitrini pasta, çikolata ve waffle dolabı alternatifleri ile geniş bir müşteri kitlesine hitap eder. 12’li, 16’lı, 18’li, 20’li ve 24’lü küvet alternatifleri ile geniş açılı bir boy seçeneği sunar. Belirgin ve ışıklı olan dondurma isimleri isteğe göre hazırlanabilir. Dar mekanlarda estetik ve modern bir görünüm elde etmek için ideadir diyebiliriz.  

 

Troy Sport (TS12-G) Dondurma Dolabı Teknik Özellikler

 

1209 mm derinlikte ve 1201 mm yüksekliğindedir.

Ağırlığı 250 kg ile 339 kg arasındadır.

Küvet kapasitesi 12x5 lt - 8x7 lt arasında değişmektedir.

Kompresor gücü 1130 W’dır.

Kompresor tipi hermetictir.

Soğutma kapasitesi ise -18/-22 C 0/-7.6 F arasındadır.

 

*Diğer boy seçenekleri ile ilgili özellikleri sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.

 

sms almak istiyorum.
e-posta almak istiyorum.
Bize Ulaşın