Dondurma Dolabı Prisma

Dondurma Dolabı Prisma

Yaz kış demeden tadına aşık olduğumuz bir lezzet dondurma. Her meyveden dondurma tadı alabiliyoruz. Hatta günümüzde işler öyle gelişti ki değişik sebzelerin bile dondurmasını bulabilmek mümkün. Hal böyle olunca Sevel olarak bize dondurmaları taze tutması kalıyor. 1949 yılından beri aynı iştahla ve aynı vizyonla dondurma dolapları üretiyoruz.

Dondurma Dolabı Modelleri

Her mekana uyabilecek tarzda hazırladığımız dondurma dolabı modellerimiz ile tatlar hem tazeliğini koruyor hem de mekanlara estetik bir görünüm sağlıyor. Prisma dondurma dolabı özenle ürettiğimiz dondurma dolabı modellerinden biri. Dar mekanlarda kullanım kolaylığı sağlıyor ve aynı zamanda tüketicilerin de kolaylıkla dondurma seçebilmesine yardımcı oluyor.

Prisma Dondurma Dolabı Özellikleri

Prisma ergonomik bir tasarıma sahiptir ve bu özelliği ile kullanım rahatlığı sağlar. Full ısıtmalı camları ile buğulanma gibi sorunların önüne geçer. Ön camları açılabilir olduğu için rahatlıkla iç tasarımını zevkinize uygun ayarlayabilirsiniz. Işıklandırılabilen dondurma isimlikleri ile renklendirilebilir şekilde tasarlanmıştır.

Prisma Dondurma Dolabı Seçenekleri

Her mekana uygun olabilecek boy seçenekleri mevcuttur. 12li, 16’lı, 18’li ve 24’lü boy alternatifi ile geniş bir seçenek yelpazesi sunar. Kullandığınız mekanların metrekaresine uygun bir şekilde hangi boy alternetifini uygun görüyorsanız onu seçebilirsiniz. Ayrıca tüm RAL ve PANTONE seçenekleri sayesinde dilediğiniz rengi seçme özgürlüğüne sahipsiniz.

Prisma (P-12G) Dondurma Dolabı Teknik Özellikler

1217 mm derinlikte ve 1230 mm yüksekliğindedir.

Ağırlığı 250 kg ile 339 kg arasındadır.

Küvet kapasitesi 12x5 lt - 8x7 lt arasında değişmektedir.

Kompresor gücü 1130 W’dır.

Kompresor tipi hermetictir.

Soğutma kapasitesi ise -18/-22 C’dir.

*Diğer boy seçenekleri ile ilgili özellikleri sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.

 

sms almak istiyorum.
e-posta almak istiyorum.
Bize Ulaşın